Smagus pasivažinėjimas

Visada maniau jeigu važiuoti tai tik su mašina, o traukinys tai tik pramoga, bet šita mano nusistatymą pakeitė priverstinis pasivažinėjimas traukiniu. Tai ne tik patogu, bet ir linksma, o stovėjimo aikštelės ieškomis liko praeityje.

Su traukiniu į bet kurią Izraelio vietą

Mane teko ilgai įkalbinėti, kad pabandyčiau traukinį Izraelyje, nes Lietuvoje kelionė gali tęstis valandų valandas. O Izraelyje NE. Pasirenki geriausia maršrutą ir važiuoji. Net iš oro uosto labai patogu grįžti. Taip paprasta

Vietos nėra skirstomos pagal klases, visos sėdimos vietos yra vienodos, todėl Jums reikės tik nuspręsti, kur norite sedėti, viršuje ar apačioje. Kiekvienoje vietoje yra galimybė pasikrauti telefoną arba nešiojamą kompiuterį, internetas irgi yra.

Važiavimas gali būti linksmas ir produktyvus

Kiekvienoje stotyje yra knygų lentyna, kurioje galite rasti visokiausių knygų. ספריה-1-480x330Žmonės ten deda jau perskaitytas knygas, kad nereikėtų išmesdinėti, o kiti žmonės ima jas ir skaito. Perskaitytas gražina į vietą ir ima kitą. Yra įvairiausiomis kalbomis paliktų knygų, net kartą mačiau lietuvišką knygą.

Dėl to, prieš išmetant knygą gerai pagalvokite ar ta knygelė nepradžiugins kitų žmonių. Mane tikrai pradžiugino lietuviška knyga kelionės metu, o kai ją baigiau skaityti gražinau ir paėmiau kitą. Taip be galo. Ar nesmagu? Be galo.

Jei neturite laiko skaityti, mokslai neduoda laisvos minutes, tada traukinyje galite ir mokintis. Žinau žmonių, kurie traukinyje net ruošia namų užduotis. Aišku, jei užteks laiko, nes traukinys važiuoja labai greitai, todėl iš taško A iki taško B greitai nulėksite.

Vienas nepatogumas

Jei važiuojate į tolimesnius kampelius, teks persėsti. Kaip žinoti kur išlipti? Visada kasoje pasako kurioje stotelėje Jums reikės išlipti. Jei praleidote ką Jums sakė, nieko baisaus, traukinyje pakartoje prieš išlipant, kad į tam tikrus miestus Jums reikia pakeisti traukinį ir eiti į tam tikrą kelią.

Vienas malonumas.

Keliau pigiau

Jei keliaujate retai, šitas pasiūlymas nelabai Jums aktualus, bet jei keliaujate dažnai, tai pirkite nuolatine kortelę ir kelionė Jums išeis pigiau. Šia kortele galite naudotis visame viešajame transporte.

Tik nepameskite bilieto. Kai įeisite į traukinių stotį Jums atspausdins bilietą, kurį reikės pervesti Jums reikalingoje stotelėje, kitaip neišeisite iš stoties. Tai Jūsų įėjimas ir išėjimas. Jei pravažiavote stotelę, galite grįžti, nes tik toje stotelėje iki kurios sumokėjote Jums leis išeiti.

Keliaukite saugiai, linksmai ir produktyviai

Laukiu Jūsų komentarų

Sekmės Jums

Sekite mus FACEBOOK

Turite klausimų, būtinai rašykite

Pagarbiai

Izraelio Zosė

 

 

One thought on “Smagus pasivažinėjimas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s